Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 285992
    • Do końca roku: 261 dni
    • Do wakacji: 72 dni
  • Kalendarium

    Środa, 2021-04-14

    Imieniny: Bernarda, Martyny

Rok szkolny 2017/2018

SUKCESY UCZNIÓW W KONKURSACH W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH W KLECZANOWIE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

NAZWA KONKURSU

ETAP

KONKURSU

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KL.

 

MIEJSCE

OPIEKUN

 

                                                                                                        

KONKURSY PLASTYCZNE

 

1.

BEZPIECZNIE NA WSI MAMY – UPADKOM ZAPOBIEGAMY

Powiatowy

KACPER ADAMCZYK

ZUZANNA MODRAS

MICHAŁ ZALEWSKI

II

IV

IV

I

I

III

A.TYBAN


 

Wojewódzki

KACPER ADAMCZYK

ZUZANNA MODRAS

II

IV

W

W

A.TYBAN

2.

SANDOMIERSZCZYZNA MOJA MAŁA OJCZYZNA „BOHATEROM SANDOMIERSZCZYZNY  W 100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”. SANDOMIERZ

Powiatowy

MILENA ZIARNO

DAWID UBA

IV

VI

III

W

 

A.TYBAN


 

3.

XXI MIĘDZYSZKOLNA SESJA EKOLOGICZNA. SANDOMIERZ.

 KONKURS NA KOMIKS –„PRZYRODNICZE PODRÓŻE PO SANDOMIERZU I ZIEMI SANDOMIERSKIEJ”

Międzyszkolny

MILENA ZIARNO

DAWID UBA

BARTOSZ UBA

 

 

IV

V

V

I

W

W

D. JĘDRYCHA


KATARZYNA TERLECKA

 

II

 

A.TYBAN

 

 „PRZYRODA OŻYWIONA I NIEOŻYWIONA SANDOMIERSZCZYZNY”

4.

 

NARKOTYKOM I DOPALACZOM POWIEDZ - NIE

Gminny

MARCELINA NIEZGODA

MILENA ZIARNO

ZUZANNA MODRAS

VII

IV

IV

II

I

III

A.TYBAN

5.

ALKOHOL TO TWÓJ WRÓG

Gminny

KACPER ADAMCZYK

KASIA RODA

MARTYNA SUSKA

II

II

II

I

II

W

A.TYBAN

6.

HUFCOWY KONKURS PLASTYCZNY „OZDOBA WIELKANOCNA”

Powiatowy

ZUZANNA MODRAS

DAWID MICHALSKI

MARCELINA NIEZGODA

GABRIELA WRÓBEL

MARIA CENCEK

WERONIKA ZIELIŃSKA

MICHAŁ ZALEWSKI

AMELIA KWIATEK

KATARZYNA WÓJCIK

IV

IV

VII

IV

IV

VII

IV

VII

VII

I

I

I

II

II

II

III

III

III

A. MAŁKIEWICZ

 

7.

NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY” – RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY

Szkolny

KL I-VI + RODZICE

I-VI

Laureaci

J. KOS, A. TYBAN

 

                                                                                  

KONKURSY MUZYCZNO –TANECZNE

 

1.

XV MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD ARTYSTYCZNEJ DZIAŁALNOŚCI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR

BURMISTRZA SANDOMIERZA

Powiatowy

KLASA II – ŚPIEW ZESPOŁOWY

II -

 

GRAND - PRIX

 

A.TYBAN

KLASY IV– ŚPIEW ZESPOŁOWY

IV

W

E. KRZEMIŃSKA

KATARZYNA RODA - SOLISTA

II

W

A.TYBAN

  2.

POWIATOWY KONKURS PIOSENKI EKOLOGICZNEJ W SANDOMIERZU

Powiatowy

KATARZYNA RODA

II

III

J. SZOSTAK

 

 

KONKURSY  PRZEDMIOTOWE

 

 

KONKURSY LITERACKIE - POLONISTYCZNE- HUMANISTYCZNE- RECYTATORSKIE

   1.

SANDOMIERSZCZYZNA MOJA MAŁA OJCZYZNA „BOHATEROM SANDOMIERSZCZYZNY  W 100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”. FOTOGRAFIA. SANDOMIERZ

Powiatowy

WERONIKA KURZĘPA

VI

II

D. JĘDRYCHA

2.

HUFCOWY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI DZIECIĘCEJ „RÓŻA MAŁEGO KSIĘCIA”

Powiatowy

MARLENA WRONA

ZUZANNA MODRAS

WIKTORIA KWAŚNIEWSKA

JULIA KOZIOŁ

IV

IV

IV

IV

 

III

III

W

W

A. MAŁKIEWICZ

3.

KLASOWY KONKURS PIĘKNEJ RECYTACJI WIERSZA J. BRZECHWY „KWOKA”

Szkolny

KL. IV

IVA

IVB

 

Udział

D. JEDRYCHA

4.

NASZE KOMIKSY O ZDROWIU

Szkolny

KL. IV A – IVB

IV

 

LAUREACI

D. JĘDRYCHA

 

                                                                                                 

ZAWODY SPORTOWE

 

1.

BIEGI PRZEŁAJOWE W OBRAZOWIE

NA EUROPEJSKIM ŚWIĘCIE  JABŁKA

Gminny

NATALIA GÓRSKA

KATARZYNA WÓJCIK

KONRAD ZIMNICKI

IV

VII

IV

I

II

W

Z. ZIOMEK

2.

TURNIEJ MINI PIŁKI RĘCZNEJ W NIEDŹWICY

Międzyszkolny

DRUŻYNA DZIEWCZYN: KATARZYNA JUDA, KATARZYNA WÓJCIK, KLAUDIA ZIELIŃSKA, DOMINIKA PIWOWARSKA, DOMINIKA KOZIOŁ, WERONIKA ZIELIŃSKA

VI-VII

II

Z.ZIOMEK

3.

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Wojewódzki –

ćwierćfinał

KAROL GODOWSKI

PIOTR PALUCH

KATARZYNA WÓJCIK

KLAUDIA ZIELIŃSKA

VII

VII

VII

VII

I

I

III

III

Z. ZIOMEK

Wojewódzki -półfinał

KAROL GODOWSKI

PIOTR PALUCH

KACPER LEGWANT

VII

VII

VII

II

II

II

Z. ZIOMEK

4.

BIEGI PRZEŁAJOWE W OBRAZOWIE

O PUCHAR WÓJTA

Gminny

KATARZYNA WÓJCIK

 

VII

II

Z. ZIOMEK

 

 

 

KONKURSY   PROMUJĄCE  EKOLOGIĘ I BEZPIECZEŃSTWO

 

1.

„ZBIERAMY, SEGREGUJEMY, PRZETWARZAMY ODPADY”

EKOLOGICZNY ZWIĄZEK GMIN DORZECZA KOPRZYWIANKI

 

Wojewódzki

MARTYNA SUSKA

KACPER ADAMCZYK

II

II

I

II

A. TYBAN

 

WERONIKA ZIELIŃSKA

KAROL GOGOWSKI

VI

VI

I

II

A.CHMIELEWSKA

BARTOSZ UBA

MARCELINA NIEZGODA

VI

VII

I