Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 339063
    • Do końca roku: 96 dni
    • Do wakacji: 271 dni
  • Kalendarium

    Niedziela, 2021-09-26

    Imieniny: Cypriana, Justyny

ROK SZKOLNY 2018/2019

                                                           KONKURSY W SZKOLE PODSTAWOWEJ

                                IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH W KLECZANOWIE

                                                  W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

NAZWA KONKURSU

ETAP

KONKURSU

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KL.

 

MIEJSCE

OPIEKUN

KONKURSY PLASTYCZNE

GODŁO  POLSKI W OCZACH DZIECKA

      Sz

KLASY I-VII

I

II

III

VA

VB

VI

VII

L

L

L

L

L

L

L

 J.SZOSTAK

 B. JAKUŁA

A.TYBAN

 

ŚWIATECZNE ANIOŁY

Sz

AMELIA FORC

DOMINIKA ZIARNO

ŻANETA KUBICKA

MIŁOSZ WRÓBEL

MAJA WRÓBEL

KINGA KULA

KACPER ADAMCZYK

MATEUSZ CHORAB

EMILKA NIEWIADOMSKA

KASIA RODA

KASIA TERLECKA

MAGDALENA ZIELIŃSKA

GABRYSIA WRÓBEL

MILENA ZIARNO

PAULINA CIEŚLA

OLA OLSZEWSKA

DAWID I BARTEK UBA

MARCELINA NIEZGODA

I

I

II

II

II

II

III

III

III

 III

III

 

III

V

V

V

V

VII

 

VIII

L

L

L

L

L

L

L

L

L

 L

L

 

L

L

L

L

L

L

 

L

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

B. JAKUŁA

B. JAKUŁA

B. JAKUŁA

B. JAKUŁA

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

 A.TYBAN

A.TYBAN

 

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

 A.TYBAN

 

A.TYBAN

 

 

BEZPIECZNIE NA WSI – MASZYNY PRACUJĄ A DZIECKO OBSERWUJE

KONKURS OGÓLNOPOLSKI

P

JULIA KOZIOŁ

MILENA ZIARNO

EMILIA NIEWIADOMSKA

 

VA

VB

III

II

III

W

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

TWOJE DANE TWOJA SPRAWA

Sz

PROJEKT MASKOTKI

KAROL BOJARSKI

JAKUB PIETRUSZKA

BARTEK STĘPIEŃ

WOJCIECH LEGWANT

MASKOTKA

MELIA FORC

DOMINIKA ZIARNO

OLIWIA GŁODOWSKA

JAKUB MAŃKA

BARTEK STĘPIEŃ

ADAM GRZEGORZEK

PRACE PRZESTRZENNE

KL.II

KLIII

MEMY

MILENA ZIARNO

DAWID UBA

KATARZYNA JUDA

 

I

I

I

I

 

 

I

I

I

I

I

I

 

 II

III

 

V

VII

VII

 

I

I

I

I

 

 

I

I

I

I

I

I

 

 L

L

 

I

II

W

 

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

 

 

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

 

 B.JAKUŁA

A.TYBAN

 

D.JĘDRYCHA

D.JĘDRYCHA

D.JĘDRYCHA

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH- PROMOCJA ZDROWIA

P

JAN LEGWANT

KAROL BOJARSKI

KORNEL BEDNARSKI

III

I

II

II

W

W

A.TYBAN

J.SZOSTAK

B.JAKUŁA

100 LAT SANDOMIERSKIEJ POLICJI

P

KACPER ADAMCZYK

KATARZYNA RODA

III

III

I

III

A.TYBAN

A.TYBAN

KONKURSY MUZYCZNO -TANECZNE

MIEDZYSZKOLNY PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY SZKÓL O PUCHAR BURMISTRZA SANDOMIERZA

P

SOLIŚCI KLAS I-IV

KATARZYNA RODA

MARTYNA SUSKA

ZESPOŁY ŚPIEWAJĄCE

KLASA III

 

III

III

 

 

III

 

II

III

 

 

I

 

 

A.TYBAN

E.KRZEMIŃSKA

 

KONKURSY  PRZEDMIOTOWE

KONKURSY LITERACKIE - POLONISTYCZNE- HUMANISTYCZNE- RECYTATORSKIE

TWOJE DANE TWOJA SPRAWA

Sz

FRASZKI

MILENA ZIARNO

BARTOSZ UBA

MARCELINA NIEZGODA

JULIA KOZOŁ

PAULINA CIEŚLA

KAROL GODOWSKI

 

VB

VII

VIII

 

VA

VB

VIII

 

I

II

III

 

W

W

W

 

D. JĘDRYCHA

D. JĘDRYCHA

D. JĘDRYCHA

 

D. JĘDRYCHA

D. JĘDRYCHA

D. JĘDRYCHA

HUFCOWY KONKURS RECYTATORSKI

”NIEPRZEMIJAJĄCE PIĘKNO POEZJI”

P

MARIA CENCEK

ALEKSANDRA OLSZEWSKA

GABRYSIA WRÓBEL

ZUZANNA PASIEK

VB

VB

 

VB

VA

III

III

 

V

V

A.MAŁKIEWICZ

A.MAŁKIEWICZ

 

A.MAŁKIEWICZ

A.MAŁKIEWICZ

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI ”SŁOWA DLA NIEPODLEGŁEJ”

 

 

Sz

JULIA KOZIOŁ

MILENA ZIARNO

MARIKA TERECH

WERONIKA KURZĘPA

DOMINIKA KOZIOŁ

ZUZANNA MODRAS

KACPER POLIT

DAWID UBA

MARCELINA NIEZGODA

MARLENA WRONA

FILIP BOŻEK

BARTŁOMIEJ PIWOWARSKI

PAULINA CIEŚLA

KAROL CZAJKA

AMELIA KWIATEK

VA

VB

VI

VII

 

VIII

VA

VI

VII

VIII

 

VA

VA

VB

 VB

VI

VIII

I

I

I

I

 

II

II

II

II

II

 

III

III

III

 III

III

III

D. JĘDRYCHA

D. JĘDRYCHA

D. JĘDRYCHA

D. JĘDRYCHA

 

D. JĘDRYCHA

D. JĘDRYCHA

D. JĘDRYCHA

D. JĘDRYCHA

D. JĘDRYCHA

 

D. JĘDRYCHA

D. JĘDRYCHA

D. JĘDRYCHA

 D. JĘDRYCHA

D. JĘDRYCHA

D. JĘDRYCHA

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

(PLASTYCZNO - LITERACKI)

P

MILENA ZIARNO

JULIA KOZIOŁ

VB

VA

 

I

W

D. JĘDRYCHA

D. JĘDRYCHA

ZAWODY SPORTOWE

 

MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TENISIE STOŁOWYM

 

 

P

 

BARTEK PIWOWARSKI

FILIP BOŻEK

KACPER POLIT

KONRAD ZIMNICKI

 

 

V

 

V

VI

V

I

 

I

I

I

Z.ZIOMEK

 

 

POWIATOWY TURNIEJ LEKKOATLETYCZNY W SANDOMIERZU

P

DRUŻYNA DZIEWCZĄT (5)

DRUZYNA CHŁOPCÓW (3)

(ROCZNIK 2008 I MŁODSI)

V/III

 

 

III

 

 

Z. ZIOMEK

TOWARZYSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W KLACZANOWIE

P

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

IV-V-VI

II

Z. ZIOMEK

POWIATOWY TURNIEJ BADMINTONA

P

MARIKA TERECH

KLAUDIA ZIELIŃSKA

DRUŻYNA

VI

VIII

III

IV

II

Z. ZIOMEK

BIEGI PRZEŁAJOWE W OBRAZOWIE

G

Miłosz i Maja Wróbel,

Maja Ababsa,

Oliwia Małkiewicz,

Kacper Adamczyk, Kasia Roda,

Kasia Terlecka,

Natalia Górska, Marlena Wrona, Michał Zalewski,

Bartek Karwacki.

II

 

 

 

III

 

 

V

 

 VI

L

 

L

L

L

L

L

L

L

L

Z. ZIOMEK

TOWARZYSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W KLIMONTOWIE

P

DRUŻYNA CHŁOPCÓW

 

III- VI

I

Z. ZIOMEK

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM ELIMINACJE GMINNE

G

DRUŻYNA Z KLASY VIII I VII

VIII/V

 

 

 

 

III

Z. ZIOMEK

KONKURSY   PROMUJĄCE  EKOLOGIĘ

„ZBIERAMY, SEGREGUJEMY, PRZETWARZAMY ODPADY”

EKOLOGICZNY ZWIĄZEK GMIN DORZECZA KOPRZYWIANKI

W

KACPER ADAMCZYK

JAN LEGWANT

MATEUSZ FURGON

JAGODA STĘPIEŃ

MARCELINA NIEZGODA

MILENA ZIARNO

OLIWIA GŁODOWSKA

III

III

V

VII

VIII

 

V

I

L

L

L

L

L

 

L

L

A.CHMIELEWSKA

„SMOG – WDYCHASZ CHEMIĘ , TRUJESZ BIOLOGIĘ”

P

MARCELINA NIEZGODA

VIII

I

A. CHMIELEWSKA

 

KONKURSY OBEJMUJĄCE ZAKRES WIEDZY Z NAUCZANIA ZINTEGROWANEGO

„SYNOPSIK - MEN”

O

KACPER ADAMCZYK

MATEUSZ CHORAB

JAN LEGWANT

EMILIA NIEWIADOMSKA

MARTYNA SUSKA

KASIA RODA

KASIA TERLECKA

OLIWIA MAŁKIEWICZ

MICHAŁ JACKOWSKI

DOMINIKA CICHOŃ

KINGA KULA

MAJA WRÓBEL

MAJA ABABSA

MIŁOSZ WRÓBEL

KAROLINA CZECH

KORNEL BEDNARSKI

SEBASTIAN JUDA

ŻANETA KUBICKA

JAKUB MAŃKA

KLASA I

III

III

III

III

 

III

III

III

II

 II

II

II

II

II

II

II

II

II

II

I

I

L

L

L

L

 

L

L

L

I

I

I

L

L

L

L

L

L

L

L

I

L

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

 

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

B.JAKUŁA

B.JAKUŁA

B.JAKUŁA

B.JAKUŁA

B.JAKUŁA

B.JAKUŁA

B.JAKUŁA

B.JAKUŁA

B.JAKUŁA

B.JAKUŁA

B.JAKUŁA

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

„GANG SŁODZIAKÓW”- OGÓLNOPOLSKA AKCJA GŁOŚNEGO CZYTANIA (KONKURS  LITERACKI)

 

O

SŁODZIAKI Z III KLASY

III

W

A.TYBAN

 

 

 

INNE

 RELIGIA

KONKURS O ŚW. JANIE PAWLE II

DIECEZJALNY

Sz

ALBERT BILSKI

KAROL GODOWSKI

BARTOSZ UBA

VIII

VIII

VII

I

II

III

J. KOS

J.KOS

J.KOS

J.KOS

G

ZESPÓŁ 

 

II

KONKURS WIEDZY O ŚW. JANIE PAWLE II „OLIMPUS”

O

ZUZANNA MODRAS

MILENA ZIARNO

PAULINA CIEŚLA

MARLENA WRONA

WIKTORIA KWAŚNIEWSKA

VA

VB

VB

VA

VA

25

27

29

32

34

J. KOS

J.KOS

J.KOS

J.KOS

J.KOS