Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 286052
    • Do końca roku: 261 dni
    • Do wakacji: 72 dni
  • Kalendarium

    Środa, 2021-04-14

    Imieniny: Bernarda, Martyny

Rok szkolny 2015/2016

KONKURSY W SZKOLE PODSTAWOWEJ

IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH W KLECZANOWIE

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

 

NAZWA KONKURSU

ETAP

KONKURSU

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KL

 

MIEJSCE

OPIEKUN

                                                                                                        

KONKURSY PLASTYCZNE

1

„SANDOMIERSZCZYZNA  MOJA MAŁA OJCZYZNA” ”TU JEST MOJE MIEJSCE NA ZIEMI”

P

MAGDALENA ZIELIŃSKA

I

I

A.TYBAN

2

„NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY”

P

KACPER ADAMCZYK

KARINA RODA

ZUZANNA MODRAS

DAWID MICHALSKI

MARCELINA NIEZGODA

MONIKA KRUPSKA

MAGDALENA SOCHA

FILIP POLIT

PAULINA CIEŚLA

GABRYSIA WRÓBEL

I

VI

II

II

V

VI

VI

I

II

II

I

II

III

W

W

W

W

W

W

W

A.TYBAN

A.TYBAN

B.JAKUŁA

B.JAKUŁA

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

J. SZOSTAK

J. SZOSTAK

3

W HOŁDZIE KROLOWEJ JADWIDZE

I EDYCJA

P

MARCELINA NIEZGODA

V

I

A.TYBAN

D.JĘDRYCHA

4

II edycja konkursu plastyczno-literackiego „MOJA ULUBIONA POSTAĆ BAŚNIOWA” w Dwikozach

P

MARCELINA NIEZGODA

DAWID UBA

JUDA KATARZYNA

BAREK UBA

AMELIA KWIATEK

WIKTORIUA FELEDYN

KAROL GODOWSKI

V

IV

IV

IV

V

V

V

I

I

II

II

III

W

W

A.TYBAN

D.JĘDRYCHA

5

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS PLAST- STRAŻ POŻARNA  „W TROSCE O NASZE BEZPIECZEŃSTWO”

P

W

 

 

JAN LEGWANT

JAN LEGWANT

I

W

III

A.TYBAN

 

 

 

 

 

6

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLAST. „BEZPIECZNIE NA WSI – NIEBEZPIECZNE ATRAKCJE W CZASIE WAKACJI” KRUS

 

 

 

P

MARCELINA NIEZGODA

MATEUSZ CHORAB

MARIA CENCEK

V

I

II

I

II

III

A.TYBAN

A.TYBAN

J.SZOSTAK

W

MARCELINA NIEZGODA

MARIA CENCEK

V

II

I

W

A.TYBAN

J.SZOSTAK

O

MARCELINA NIEZGODA

V

W+ NAGR. SPECJALNA

A.TYBAN

7

WOJEW. KONKURS RYSUNKOWY

„BEZPIECZNE ZABAWY NAD WODĄ”

W

KACPER ADAMCZYK

I

I

A.TYBAN

8

„Wybierz życie bez nałogów”

G

KATARZYNA SMARDZ

MONIKA KRUPSKA

MAGDALENA SOCHA

KARINA RODA

ZOFIA NIEWIADOMSKA

DANIEL MODRAS

VI

VI

VI

VI

VI

VI

I

II

III

W

W

W

A.TYBAN

9

W HOŁDZIE KROLOWEJ JADWIDZE

II EDYCJA konkursu kaligraficzno-plastycznego w Sandomierzu

P

ZOFIA NIEWIADOMSKA

VI

I

A.TYBAN

D.JĘDRYCHA

                                                                                    KONKURSY MUZYCZNO -TANECZNE

1

WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI CZARODZIEJSKA KLASA - KRAJNO

                W

                    KLASA I/II

I/II

II

A.TYBAN

 

2

PRZEGLĄD ARTYSTYCZNEJ DZIAŁALNOŚCI SZKÓŁ O PUCHAR  BURMISTRZA MIASTA SANDOMIERZA

P

MARIA CENCEK- ŚPIEW

ZESPÓŁ KL II- ŚPIEW

ZESPÓŁ TANECZNY

ZESPÓŁ- ŚPIEW

II

II

II

IV-VI

W

III

III

I

J. SZOSTAK

J.SZOSTAK

J.SZOSTAK

E.KRZEMIŃSKA

D. JĘDRYCHA

 

KONKURSY  PRZEDMIOTOWE

 

KONKURS MATEMATYCZNO- PRZYRODNICZY

 

KONKURS MATEMATYCZNO- PRZYRODNICZY

W

SANDRA PAWŁOWSKA

PIOTR ORAWIEC

                  

VI

UDZ. W I ET

A.CHMIELEWSKA

M.BILSKA

 

KONKURSY LITERACKIE - POLONISTYCZNE- HUMANISTYCZNE- RECYTATORSKIE

 

   1

KONKURS HUMANISTYCZNY

W

SANDRA PAWŁOWSKA

VI

UDZ. W II ET

D.JEDRYCHA

2

STROFY O OJCZYŹNIE – ELIMINACJE HUFCOWE

P

ALEKSANDRA OLSZEWSKA

MILENA ZIARNO

II

II

W

W

J. SZOSTAK

J.SZOSTAK

3

MIĘDZYSZKOLNA SESJA EKOLOGICZNA

WISŁA- LUSTRO SANDOMIERZA:

Międzypokoleniowy konkurs fotograficzno-literacki „Starej fotografii czar… Historia z Wisłą w tle” w Colegium Gostomianum w Sandomierzu

P

ADRIAN RYBAK

VI

I

D.JĘDRYCHA

 

                                                                                                 ZAWODY SPORTOWE

1

MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM

G

P

W – PÓŁF.

W- FINAŁ

 FILIP KONEFAŁ  TOMASZ OLECH

VI

I

I

I

VII

Z.ZIOMEK

 

 

KONKURSY   PROMUJĄCE ZDROWIE – BEZPIECZEŃSTWO - EKOLOGIĘ

1

POMÓŻMY DZIECIOM SZCZĘŚLIWIE SPĘDZIĆ WAKACJE

W

DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KLECZANOWIE

III

A.TYBAN

J.SZOSTAK

2

PROGRAM EDUKACYJNY ”ZBIERAMY, SEGREGUJEMY , PRZETWARZAMY ODPADY”

ZWIĄZEK GMIN DORZECZA KOPRZYWIANKI

SZKOŁA PODSTAWOWA

I-VI

NAGR. RZECZOWA

A.CHMIELEWSKA

 

KONKURSY OBEJMUJĄCE ZAKRES WIEDZY Z NAUCZANIA ZINTEGROWANEGO

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS  WIEDZY Z ZAKRESU KLAS  I-III    „ ZUCH”

O

JAKUB CIELECKI

MATEUSZ CHORAB

KACPER ADAMCZYK

KATARZYNA TERLECKA

WIKTORIA KWAŚNIEWSKA

I

I

I

I

II

L      5

L      7

L      10

L      12

L

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

A.TYBAN

B.JAKUŁA

 

KONKURSY SZKOLNE

 

 

RÓŻANIEC NA ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY

SZKOLNY

KACPER ADAMCZYK

ANTONI TENDEROWICZ

ZUZIA MODRAS

KASIA TERLECKA

MARCELINA NIEZGODA

KASIA WÓJCIK

I

I

II

I

V

V

I

II

III

W

I

W

J.KOS

 

 

V  KONKURS HISTORYCZNYWIEDZY O RUCHU LUDOWYM I DZIAŁALNOŚCI BCH –nagroda dla laureatów- dwudniowa wycieczka Polska – Słowacja ze sponsorem p. S. Dobkiem

SZKOLNY

BARTOSZ UBA

DAWID UBA

KACPER LEGWANT

KAROL GODOWSKI

DOMINIKA KOZIOŁ

ADRIAN RYBAK

ZOFIA NIEWIADOMSKA

PIOTR ORAWIEC

SANDRA PAWŁOWSKA

IV

IV

V

V

V

VI

VI

VI

VI

L

L

L

L

L

L

L

L

L

Z. RUTKOWSKA

D. JĘDRYCHA

 

INNE

 

                                                                                                                   RELIGIA

 

DIECEZJALNY KONKURS BIBLIJNY„Z BIBLIĄ W TRZECIE TYSIĄCLECIE  ”

DIECEZJALNY

BARTOSZ UBA

SANDRA PAWŁOWSKA

IV

VI

L

L

J. KOS