Egzaminy klasy ósmej za nami

W dniach 25, 26 i 27 maja 2021 r. klasy ósme w całej Polsce przystąpiły do egzaminów wieńczących naukę w szkołach podstawowych. Podobnie jak w ubiegłym roku ósmoklasiści przez trzy dni rozwiązywali arkusze egzaminacyjne w reżimie sanitarnym. Język polski, matematyka i język obcy - w takiej kolejności zdawali egzaminy. Uczniowie ze szkoły w Kleczanowie oprócz j. polskiego i matematyki zmagali się z zadaniami z j. angielskiego. Na oficjalne wyniki przyjdzie im poczekać do początku lipca, kiedy to przekonają się ostatecznie jak poradzili sobie na egzaminach. Gratulujemy naszym ósmoklasistom udziału w ich pierwszych, tak ważnych egzaminach w życiu - w drodze ku dorosłości.

(DJ)

Foto: DJ