Nasze pluszaki zostaną ratownikami - szkolny finał akcji

W piątek 7 grudnia 2018 r. Szkołę Podstawową w Kleczanowie odwiedził dzielnicowy gminy Obrazów st. sierż. Michał Dziorek, by odebrać od przedszkolaków i uczniów sympatyczną przesyłkę. W ramach akcji ,,Twój miś może zostać ratownikiem", która prowadzona jest w powiecie  sandomierskim,  nasze maluchy z "Akademii Przedszkolaka" i dzieci z podstawówki przez cały miesiąc przynosiły ze swoich domów maskotki. Zebrane pluszaki zostaną przekazane służbom ratowniczym.

Celem charytatywnej kampanii jest udzielenie wsparcia psychologicznego i zwiększanie poczucia bezpieczeństwa najmłodszych poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, pożarach i innych niebezpiecznych zdarzeniach.

(DJ)