Zawody w lekkoatletyce

Przełom maja to czas rywalizacji w lekkoatletyce. Dzieci z klas IV-VI  rywalizują w biegach na 60, 300 i 600/1000 metrów, skoku wzwyż i w dal oraz w rzucie piłeczką palantową. Reprezentanci naszej szkoły pod opieką Pana Zygmunta Ziomka startowali 14.05.2015
w Powiatowym Turnieju Lekkoatletycznym w Sandomierzu. W  turnieju tym brało udział około 150 zawodników z 9 gmin naszego powiatu. Nasi uczniowie zaprezentowali się wspaniale zdobywając :

Dominik Rugieł -  medal złoty i tytuł Mistrza Powiatu w biegu sprinterskim na 60m – awans do mistrzostw  województwa.

Pasiek Julia  - medal złoty i tytuł Mistrza Powiatu w skoku wzwyż – awans do mistrzostw województwa.

Łaski Patryk - medal srebrny i tytuł Wicemistrza Powiatu w skoku wzwyż  – awans do mistrzostw województwa.