Z sukcesami na Międzyszkolnej Sesji Ekologicznej w Sandomierzu

6 czerwca 2018 r. w Collegium Gostomianum w Sandomierzu odbyła się  XXI Międzyszkolna Sesja Ekologiczna ph. "Sandomierz – przyrodniczą ostoją". Widzowie obejrzeli spektakl teatralny, pt. "Przygody Baby Jagi z elektrośmieciami", następnie wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe w różnych konkursach. Z przyjemnością informujemy, że w konkursie na komiks, adresowanym do uczniów kl. IV-VI szkół podstawowych, pt. "Przyrodnicza podróż po Sandomierzu i Ziemi Sandomierskiej" I miejsce zajęła Milena Ziarno z kl. IVb, a wyróżnieni zostali Dawid Uba i Bartek Uba z kl. VI. Gratulujemy uczniom i opiekunowi Panu Damianowi Jędrysze :) W konkursie plastycznym dla kl. I-III, pt. "Przyroda ożywiona i nieożywiona Sandomierza i Ziemi Sandomierskiej" wyróżnienie otrzymała Katarzyna Terlecka z kl. II. Opiekunem jej pracy była Pani Anna Tyban. Gratulacje :)