Konstytucja 3 Maja

30 kwietnia w czwartek odbyła się w szkole w Kleczanowie uroczystość patriotyczna poświęcona rocznicy nadania imienia Batalionów Chłopskich i zbliżającego się święta narodowego Konstytucji 3 Maja.

Program artystyczny, przygotowany przez p. Zofię Rutkowską i p. Ewę Krzemińską, społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi obejrzała w wykonaniu kl. V i chóru wokalnego z kl. V-VI. Dekorację w barwach narodowych  wykonała p. Anna Tyban. Wśród przybyłych na akademię znaleźli się: radna Gminy Obrazów – p. Katarzyna Modras, p. Andrzej Długosz, p. Jan Orawiec, prezes Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Ruchu Ludowego w Warszawie – p. Stanisław Dobek, przyjaciele szkoły – dr Jan Curyło, p. Zygmunt Leszczyński, p. Helena Kurowska i p. Maria Kołacz.