W podziękowaniu dla kochanych Babć i Dziadziusiów

Styczeń i luty to zimowe miesiące pełne chłodnych dni, ale są wśród nich takie, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. W sobotę 3 lutego 2018 r. w ,,Akademii Przedszkolaka’’ w Kleczanowie odbył się uroczysty Dzień Babci i Dziadka połączony z zabawą choinkową. Dzieci z grupy 3,4,5-latków oraz zerówki przywitały gorąco zaproszonych gości. Przed swoimi babciami i dziadziusiami zaprezentowały program artystyczny, przygotowany z pomocą p. A. Zybały. Po występie wręczyły własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek. Następnie nasi milusińscy poprzebierani w stroje karnawałowe razem z babciami i dziadziusiami bawili się przy muzyce. Był to dzień niezwykły – pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.