Cyrk "HECA" w naszej szkole

W dn. 1 lutego 2018 r. zawitali do naszej szkoły cyrkowcy z Łodzi. Grupa "Heca" wystąpiła przed uczniami i nauczycielami z bardzo ciekawym, profesjonalnie przygotowanym programem. Zgromadzona na sali gimnastycznej publiczność z Akademii Przedszkolaka i Szkoły Podstawowej w Kleczanowie podziwiała umiejętności zdolnych cyrkowców. A było co podziwiać. Żonglerka, magia połączona z iluzją, akrobacje, ekwilibrystyka, tresura zwierząt, występy klowna, gry i zabawy z udziałem dzieci dostarczyły wszystkim znakomitej rozrywki. Oczarował wszystkich wytresowany pudelek i trochę przestraszył 10-kilogramowy wąż pyton. Zdjęcia ze zwierzętami to niezwykła pamiątka po takim spotkaniu. Występ cyrkowców spodobał się zarówno przedszkolakom, uczniom jak i nauczycielom. To była niezwykła przygoda z cyrkiem.