Wyśmienita zabawa choinkowa z Januszem

31 stycznia 2018 r. na koniec pierwszego semestru nauki społeczność naszej szkoły uczestniczyła w zabawie choinkowej połączonej z różnymi konkursami. Na najmłodszych czekał konkurs na najładniejszy strój karnawałowy, zaś starsi uczniowie brali udział w klasowych rozgrywkach o tytuł "Super klasy choinki 2018". Wszyscy pysznie się bawili, a na uczestników i zwycięzców konkursów czekały różne nagrody. Oczywiście tego dnia nie mogło zabraknąć dyskotekowych pląsów przy tanecznych hitach, było też karaoke i układy taneczne przygotowane przez uczniów. Gościem specjalnym naszej choinki był tajemniczy Janusz z Sandomierza.

Nasz gość, gorąco powitany przez dzieci, wspólnie bawił się ze wszystkimi i chętnie pozował do zdjęć, a konkurs klasowy z Januszem dostarczył wszystkim wielu emocji. Przedstawiciele klas wraz z wychowawcami losowali i pokazywali śmieszne kalambury, które odgadywali uczniowie. Ostatecznie, po dogrywce w strzelaniu do bramki "piłką zmyłką", tytuł "Super klasy choinki 2018" przypadł piątoklasistom i szóstoklasistom. Gratulacje :) Trudny orzech do zgryzienia miało jury w konkursie na najładniejszy strój karnawałowy. Kolorowe i pomysłowe stroje wielu uczestników zabawy cieszyły oko oglądających. W korowodzie przebierańców można było spotkać, m. in. postacie z bajek, księżniczki, zwierzątka, pirata, kowboja, żołnierza, policjanta i strażaka. Komisja konkursowa w składzie: Dyrektor Szkoły - Ewa Biernacka, Przewodnicząca Rady Rodziców - Joanna Roda, Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego  - Karol Godowski i Gość Specjalny - Janusz z Sandomierza, wyłoniła i nagrodziła następujących zwycięzców:

Kategoria I (klasy I-II):

Kategoria II (kl. IV -VI)

I miejsce Maja Ababsa - strój Barbie

I miejsce Mateusz Chorab - żołnierz

I miejsce Maja Wróbel - szefowa

II miejsce Michał Jackowski - tygrysek

II miejsce Miłosz Wróbel - strażak

III miejsce Kinga Kula - czarodziejka

III miejsce Emilia Niewiadomska - pszczółka

Wyróżnieni: Żaneta Kubicka - księżniczka

Oliwia Małkiewicz - piesek

Kamilek Kozioł - tygrysek

I miejsce Dawid Uba kl. VI - pirat

I miejsce Gabriela Wróbel kl. IV b - policjantka

II miejsce Julia Kozioł kl. IV a - bałwanek Olaf

II miejsce Zuzanna Modras kl. IV a - czarownica

III miejsce Bartosz Uba kl. VI - kowboj

III miejsce Sebastian Paluch kl. IV b - kostucha

Gratulacje! :) Uczestnicy wszystkich konkursów otrzymali nagrody pocieszenia, a zwycięzcy zabawki i słodycze. Konkursy dla dzieci przeprowadzili:  D. Jędrycha i A. Chmielewska, a o oprawę muzyczną i audiowizualną zadbał Z. Ziomek wraz z chłopakami z kl. VII.