Imieniny: Alicji, Edwina

1. miejsce Karola i Piotrka w tenisie stołowym z awansem do półfinału wojewódzkiego

Kolejny sukces sportowy za nami ! :) W dniu 19 stycznia 2018 r. czwórka uczniów z kl. VII ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie wzięła udział wraz z trenerem Z. Ziomkiem w Turnieju Tenisa Stołowego, który zorganizowano w Zespole Szkół w Dwikozach. Sportowej rywalizacji podjęły się: 2 drużyny z Nawodzic, 2 z Dwikóz, 1 z Kleczanowa, 1 z Samborca i 1 z Sandomierza. Nasi zawodnicy spisali się wyśmienicie. Dziewczęta - Katarzyna Wójcik i Klaudia Zielińska uzyskały 3. miejsce, zaś chłopcom - Piotrowi Paluchowi i Karolowi Godowskiemu udało się wygrać rozgrywki. Piotrek i Karol zajmując 1. miejsce, zdobyli tytuł Mistrza Powiatu i awansowali do pólfinału wojewódzkiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszym zawodnikom i trenerowi.