Z wizytą w zakładzie przetwórstwa owocowo-warzywnego

W dn. 15 stycznia 2017 r. uczniowie klasy VII po raz kolejny uczestniczyli w ramach geografii w lekcji w terenie. Tym razem nauczyciel Z. Ziomek zorganizował wyjście siódmoklasistów do Zakładu Przetwórstwa Owocowo - Warzywnego "Austria Juice" w Gołębiowie (gm. Lipnik). Celem lekcji było zapoznanie uczniów z technologiami, przetwórstwem i organizacją pracy w zakładzie. Przewodnikami grupy z Kleczanowa byli pracownicy oraz sam Dyrektor Zakładu Marek Szawlewski. Na zakończenie ciekawego spotkania wszyscy otrzymali słodki prezent w postaci koncentratu pozyskanego z owoców uprawianych na terenie naszej gminy Obrazów. Serdeczne podziękowania dla Pana Marka składa kl. VII z nauczycielem za umożliwienie zwiedzania obiektu.