Sympatyczna wizyta Mistrzyni Świata w Fitness w naszej szkole

W trakcie przygotowań do 26. finału WOŚP naszą szkołę odwiedził sympatyczny gość.  W piątkowe popołudnie 12 stycznia 2018 r. w mury Szkoły Podstawowej w Kleczanowie zawitała  Mistrzyni Świata i Polski w Fitness Katarzyna Dudek. Sportsmenka, która pochodzi z okolic Sandomierza, osobiście przekazała na licytację swoje zdjęcie i kalendarz z autografami. Fotografię o tyle cenną, bo przywiezioną z Mistrzostw Świata Juniorów i Weteranów w kulturystyce i fitness w Rumunii, gdzie zdobyła dwa złote medale.

Mieliśmy okazję porozmawiać z Panią Kasią nie tylko o jej sportowych sukcesach na międzynarodowej arenie, a także o planach na przyszłość. Zdradziła nam, że jej marzeniem jest zorganizowanie w Sandomierzu miejsca do uprawiania sportów dla najmłodszych. „Im wcześniej dziecko zacznie interesować się sportem, tym ma większe szanse na sukcesy w przyszłości” – powiedziała  medalistka.  Na koniec życzyła nam powodzenia i udanego  finału WOŚP. Było to krótkie, ale sympatyczne spotkanie. Na wszystkich zrobiło duże wrażenie. Dziękujemy za wizytę, ofiarowane przedmioty i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy utytułowanej zawodniczki z Sandomierza.