Kolejna wielka zbiórka przedmiotów na licytację WOŚP za nami

Od 5 stycznia do dnia finału WOŚP w naszej szkole trwała zbiórka fantów, które zostały wystawione na licytacji 14 stycznia 2018 r. Udało się zlicytować większość ofiarowanych przedmiotów na fantastyczną kwotę 8510 zł :) Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i osobom zaangażowanym w ich pozyskiwanie w imieniu całego orkiestrzanego sztabu, działającego przy Szkole Podstawowej w Kleczanowie. Największe zaś podziękowania kierujemy do osób, które aktywnie wzięły udział w licytacjach i nie szczędziły grosza na zakup gadżetów :) Poniżej przedstawiamy listę ofiarodawców i zdjęcia wszystkich licytowanych przedmiotów.

Tegoroczni ofiarodawcy to (kolejność przypadkowa ):

1. Fundacja Jurka Owsiaka & SiemaShop (2 koszulki WOŚP, body, 2 kalendarze, notes, koszulka i płyta Woodstock 2017, 3 albumy, rękawiczki, kominy)

2. Galeria Krzesimowscy z Sandomierza - Ryszarda, Tomasz i Dominik Krzesimowscy (4 zestawy biżuterii)

3. Galeria Otwarta w Sandomierzu -Mariusz Pajączkowski (4 zestawy z krzemieniem pasiastym, w tym biżuteria)

4. Firma A. R. Chmielewski z Kleczanowa (zabawka traktor)

5. Hotel Basztowy w Sandomierzu (voucher na masaż, bombki i płyty świąteczne)

6. Sklep z bielizną "Bardotka" w Sandomierzu - Magdalena Gołębiowska (6 czapek dzięcięcych - ręczna robótka)

7. Sklep Artykułów Papierniczych i Zabawek "Misiek" w Sandomierzu (puzzle, 2 podobrazia - zestawy do malowania)

8. Sklep Przemysłowy "Dafne" w Sandomierzu - Waldemar Gołębiowski (zestaw kosmetyków dla dzieci)

9. PTTK w Sandomierzu (pamiątkowe monety z Sandomierzem złota i srebrna o nominałach 500 zł i 50 zł)

10. Sklep Upominek w Sandomierzu (naszyjnik z jaspisem w srebrze)

11. Sklep KA-JOT w Sandomierzu (srebrny naszyjnik)