Spotkania informacyjne

OGŁOSZENIE I

Informujemy, że w dn. 20.02.2017 r. (poniedziałek) o godz. 8.00 na świetlicy szkolnej odbędzie sie spotkanie z rodzicami uczniów z kl. IV -VI, którzy zostali laureatami szkolnego konkursu historycznego.Temat spotkania: Organizacja wycieczki do Lwowa - głównej nagrody w konkursie (program i koszty wycieczki, paszporty, dofinansowanie przez sponsora).

OGŁOSZENIE II

W związku z wdrażaniem reformy edukacji zachęcamy rodziców uczniów z kl. I-VI do wzięcia udziału w spotkaniu organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Kielcach. Dla rodziców uczniów ze szkół powiatu sandomierskiego przewidziano spotkanie w dn. 20.02.2017 r. (poniedziałek) o godz. 16.00 w Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. KEN w Sandomierzu (ul. Wojska Polskiego 22).

Podczas spotkania zostaną omówione tematy związane z wejściem w życie ustaw z dnia 14 grudnia 2016 – Prawo oświatowe oraz Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe i wynikające z nich zadania dla organów prowadzących, nadzoru pedagogicznego, dyrektorów szkół i nauczycieli. Ponadto przedstawione zostaną informacje na temat nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego.

Zapraszamy Dyrektor Szkoły