Laureaci konkursu teatralnego

W dniu 23 kwietnia 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Sandomierzu odbył się XV Przegląd „Małych Form Scenicznych”. Od kilku lat nasi członkowie Szkolnego Koła Teatralnego biorą w nim udział z sukcesami.

W tym roku 17-osobowa grupa teatralna ze szkoły w Kleczanowie zaprezentowała się pod czujnym okiem nauczycieli: p. Damiana Jędrychy i p. Ewy Krzemińskiej we wspaniałym przedstawieniu „Wiejskie zarękowiny”. Sztuka w gwarowej stylizacji, okraszona piękną dekoracją, kolorowymi strojami i ludowym śpiewem została bardzo dobrze przyjęta przez jury i publiczność. Tym samym SKT z Kleczanowa zdobyło tytuł laureata, a w nagrodę otrzymaliśmy dyplom i pamiątkową statuetkę. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konkursu.