Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2016r. w Szkole Podstawowej im Batalionów Chłopskich w Kleczanowie o godz.12.30 odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Obrazów Krzysztof Tworek, przewodnicząca Rady Gminy Teresa Szczudło, przewodnicząca Komisji Oświatowej Ewa Krzemińska, przewodnicząca Rady Rodziców Joanna Roda, Ksiądz Andrzej Szymański, kierownik ŚDS w Kleczanowie Małgorzata Twaróg, radna Katarzyna Modras, wieloletni przyjaciele szkoły: Jan Orawiec i Zygmunt Leszczyński oraz emerytowani nauczyciele i rodzice.

Uczniowie klasy IIIa oraz IV i V przygotowali program artystyczny pod kierunkiem nauczycielek Beaty Jakuły i Ewy Krzemińskiej. Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor – Ewa Biernacka, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Wręczyła też Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi.

Wiele ciepłych słów i życzeń padło także z ust zaproszonych gości, były kwiaty i słowa uznania w stosunku do Dyrekcji, nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

Na zakończenie Anna Tyban wręczyła podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, które wsparły i zaangażowały się w organizację półkolonii letnich w Szkole Podstawowej w Kleczanowie.

Akademia przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Impreza zakończyła się poczęstunkiem i spotkaniem towarzyskim wszystkich pracowników szkoły, emerytów oraz zaproszonych gości.