Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24.06.2016 r. godz. 9.00. Po raz ostatni w tym roku szkolnym zabrzmiał dzwonek. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć zmarłego sołtysa Kazimierza Jędrala, wielkiego społecznika i przyjaciela naszej szkoły. Zakończył się kolejny rok szkolny dla uczniów. Pierwszoklasiści mieli swoje pierwsze zakończenie, a szóstoklasiści ostatnie.

Wszyscy odświętnie ubrani spotkali się na sali gimnastycznej,  aby odebrać  świadectwa i nagrody za całoroczną ciężką pracę. Podziękowaniom i  gratulacjom nie było końca. Absolwenci złożyli ślubowanie  i przekazali opiekę nad sztandarem młodszym kolegom z klasy piątej.Wszystkim teraz należy się odpoczynek. Uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy wspaniałych i słonecznych wakacji.