Pożegnanie klasy szóstej

"Poloneza czas zacząć..."- tak rozpoczęli swój program artystyczny uczniowie kl. VI, przygotowani przez wychowawcę Z. Ziomka. W dn. 23.06.2016 r. wspominali czas spędzony w szkole w Kleczanowie.  Podziękowali swoim nauczycielom, wychowawcom, pracownikom obsługi, Dyrekcji, rodzicom za trud wychowania i wieloletnie wsparcie w odkrywaniu tajników wiedzy.

Również i młodsi koledzy z kl. V wraz z wychowawcą D. Jędrychą włączyli się w uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów i zaprezentowali występ, zwieńczony wręczeniem maskotek z pamiątkowymi wpisami na kokardach. Miłe słowa z życzeniami dalszych sukcesów skierowali do szóstoklasistów Dyrektor szkoły E. Biernacka, radna E. Krzemińska i przewodnicząca Rady Rodziców K. Modras. Wręczono także podziękowania dla rodziców kl. VI za wieloletnie wsparcie dla szkoły. Po oficjalnych uroczystościach przyszedł czas na wspólne grillowanie na skwerku w altanie obok szkoły.

Absolwentami Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie w r. szk. 2015/2016 zostali:

1. Dominika Baumel

25. Miłosz Suska

26. Jakub Tomala

27. Sebastian Wiater

Gratulujemy wszystkim absolwentom ukończenia szkoły podstawowej i życzymy dalszych sukcesów.