Wzięli udział w konkursie "Nie daj się koronawirusowi"

Chętni uczniowie naszej szkoły brali udział w e-konkursie plastycznym ,,Nie daj się koronawirusowi", który zorganizowały  www.multimediawszkole.pl. Wykonane prace to przykład radzenia sobie  z zastanymi realiami, a  przygotowanie pracy plastycznej to proces uwalniający kreatywność, który daje wyraz nastrojowi, wyobrażeniom, wiedzy i potrzebom twórcy. Dziecko, tworząc pracę plastyczną, w sposób symboliczny przedstawia rzeczywistość, ukazuje swoje emocje i uczucia towarzyszące epidemii koronawirusa. Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu ma nastąpić jeszcze w kwietniu 2020 r. W galerii pokazujemy prace naszych uczniów.

(AT)

Foto: autorzy prac