Na akcji charytatywnej "Budzimy Patryka" w Sandomierzu

W piątkowe popołudnie i wieczór, 6 grudnia 2019 r. w Porcie Kultury w Sandomierzu miał miejsce koncert charytatywny "Budzimy Patryka". Celem wydarzenia i towarzyszącym mu kiermaszom i loteriom była zbiórka funduszy na rehabilitację, leczenie i życie chorego Patryka, absolwenta m. in. szkoły w Kleczanowie. Wśród kilkudziesięciu wolontariuszy, wspierających akcję,  znaleźli się także nauczyciele naszej szkoły i przedszkola: Anna Zybała, Justyna Niezgoda i Damian Jędrycha.

Podczas Bloku Mikołajkowego "Budzimy Patryka" na sandomierskiej scenie wystąpił m. in. zespół rockowy "Mafia" (przed koncertem zespół przeprowadził warsztaty muzyczne, w których uczestniczyła p. E. Krzemińska) oraz zaprzyjaźniony z naszą szkołą Klub Karate "Trójka Sandomierz". Koordynatorem całej akcji charytatywnej była A. Zybała, w roli prowadzącego koncert wystąpił D. Jędrycha, a zbiórkę pieniędzy do puszek prowadziły: J. Niezgoda i absolwentka kleczanowskiej podstawówki M. Niezgoda. Cały dochód z wydarzenia został przekazany na konto fundacji z pomocą dla chorego.
                                                                                                                                                                                       (DJ)

Foto: W. Stępień