O tym jak kilku pomocników Mikołaja zawitało do naszej szkoły

6 grudnia to niezwykła data, której z utęsknieniem wyczekują mali i duzi, oczywiście grzeczni przez cały rok, by dostać prezenty od Świętego Mikołaja. Nie inaczej było i w tym roku w szkole w Kleczanowie. W ten świąteczny dzień w  nasze progi zawitał Mikołaj, ale z wieloma miłymi pomocnikami.

Od samego rana dzieci oczekiwały na przyjście Mikołaja ubrane w czerwone czapki, znak rozpoznawczy białobrodego Pana. Na zajęciach rozmawiały o obchodach mikołajkowych w różnych zakątkach świata. Następnie zostały obdarowane prezentami od Mikołaja. Ten dzień był pełen niespodzianek, gdyż zaraz po Mikołaju odwiedziły szkołę Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kleczanowie, które razem z p. Heleną Kurowską przekazały świąteczne życzenia oraz słodycze dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Z kolei trener karate p. Tomasz Ciżyński przywiózł ze sobą nowiutkie kimona dla uczestników zajęć w naszej szkole i w świątecznej atmosferze przekazał je małym karatekom. Moc prezentów, miłe słowa od przybyłych gości....- tak, dziś dało się poczuć niezwykły klimat nadchodzących Świąt.

(DJ)

Foto: AT