Sprawozdanie z wycieczki do Sandomierza na wrotki i spektakl

W dniu 18 listopada 2019 r. w naszej szkole odbyła się wycieczka do Sandomierza. W wyjeździe brali udział uczniowie klas IV-VII oraz opiekunowie: D. Jędrycha, A. Chmielewska i A. Małkiewicz.

Wyjazd rozpoczął się w poniedziałkowy poranek. Wyruszyliśmy w drogę z dobrymi humorami i nastawieniem na świetną zabawę. Pierwszym punktem naszej wycieczki był "Loco Club" Wrotkarnia i Bilard. Tam spędziliśmy dwie godziny na zabawie, w czasie której jeździliśmy na wrotkach, graliśmy w bilard, cybergaja oraz w gry na konsoli Xbox. Mogliśmy się również posilić, kupując sobie przekąski i napoje w barze. Następnie wyruszyliśmy na sandomierską Starówkę. Tam, w Domu Katolickim, odbyło się interaktywne przedstawienie pt. "Legendy polskie". Spektakl wystawili aktorzy z Teatru Show z Wrocławia. Aktorzy przenieśli nas w czasie i przedstawili kilka polskich legend, np. o królu Kraku, Wandzie, smoku wawelskim czy o Lechu, Czechu i Rusie. Fajnym efektem w trakcie widowiska było angażowanie publiczności, czyli uczniów, do wyjścia na scenę, gdzie wspólnie grali z aktorami lub odpowiadali na pytania quizowe. Taka zabawa przyniosła wszystkim dużą dawkę śmiechu. Po przedstawieniu wróciliśmy do domu.

Uważam, że to była fajna i udana wycieczka. Taki wyjazd jest dobrą formą spędzania czasu z kolegami i nauczycielami.

Jakub Polit kl. VI a

Uczestnicy wycieczki serdecznie dziękują Zespołowi Ekonomicznemu Oświaty w Obrazowie za sfinansowanie transportu do Sandomierza.

Foto: DJ, AM, ACh