Paczki pod choinkę trafiły ponownie do podopiecznych Domu Dziecka w Skopaniu

W okresie Adwentu po raz kolejny została podjęta inicjatywa paczek na Domu Dziecka w Skopaniu.  Na początku Adwentu 30 serduszek z imionami i wiekiem dziecka zostały powieszone na choince w kościele. Parafianie z Kleczanowa, rodziny naszych uczniów hojnie odpowiedzieli na tą inicjatywę.

Szczególne podziękowania należą się mieszkańcom Międzygórza, którzy złożyli się i przygotowali trójce dzieci paczki, ale i każdemu z osobna, który podzielił się dobrem materialnym i czasem- w zakupie i przygotowaniu pięknych paczek. Wyrazy wdzięczności należą się także ofiarodawcom jabłek, a także za transport tych rzeczy do Skopania. 20 grudnia 2018 r. paczki wraz z jabłkami zostały przekazane do Skopania, a w zamian otrzymaliśmy wyrazy wdzięczności i radość, że po raz kolejny pamiętaliśmy o podopiecznych tego ośrodka.  Nad całością akcji pieczę sprawowała nasza katechetka J. Kos.

(JK)