Świąteczne anioły "sfrunęły" na Szkolny Konkurs Bożonarodzeniowy

17 grudnia 2018 r. zakończył się Szkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów z kl. I-VIII o świątecznej tematyce. W tym roku na zorganizowanej przez p. A. Tyban wystawce na dolnym korytarzu zagościły "Anioły Bożego Narodzenia".

Ponad 20 oryginalnych, kolorowych, pięknie wykonanych, dużych i małych skrzydlatych postaci stanęło w szranki o tytuł laureata. Finał konkursu z wręczeniem nagród tradycyjnie zaplanowano tuż przed świętami podczas szkolnych jasełek. Już teraz wszystkim uczestnikom gratulujemy plastycznego talentu :)

(DJ)