Imieniny: Brunony, Sławomira

Mateusz, Janek i Kacper z III miejscem w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W piątek, tj. 26.04.2024 r. Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu zorganizował w Obrazowie eliminacje gminne do XLVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych. W turnieju wzięły udział drużyny ze szkół gminy Obrazów w dwóch kategoriach wiekowych: grupa młodsza - rocznik 2012 i młodsi oraz grupa starsza - rocznik 2009 i młodsi. Turniej przebiegał w dwóch etapach. Najpierw uczniowie rozwiązywali testy teoretyczne z wiedzy o ruchu drogowym, by następnie wykonać jazdę rowerem po specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Opiekunowie byli tylko obserwatorami i w żaden sposób nie mogli pomagać uczestnikom. Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie wystąpiła w składzie: Mateusz Chorab, Jan Legwant, Kacper Adamczyk. Ostatecznie nasza reprezentacja zajęła III miejsce. Młodzież do konkursu została przygotowana przez Pana Z. Ziomka. Gratulujemy uczniom, opiekunowi i życzymy dalszych sukcesów :)

(ZZ)

Foto: ZZ