Emilia w finale Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego w Ostrowcu Św.

25 kwietnia br. w PSP nr 4 w Ostrowcu Św. odbył się finał IV Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego ,,Oko w oko z ortografią''. Łącznie w eliminacjach szkolnych i powiatowych wzięło udział ponad 150 uczniów ze szkół podstawowych. Do finału zakwalifikowało się 25 osób, w tym nasza ósmoklasistka Emilia Niewiadomska, podopieczna p. Damiana Jędrychy. Uczestnicy pisali trudne dyktando oraz rozwiązywali test ze znajomości zasad ortograficznych. Mimo, iż nie udało się nam zająć nagrodzonej lokaty, było to duże wyróżnienie znaleźć się w tak zacnym gronie pasjonatów ortografii. Serdecznie gratulujemy !

(DJ)

Foto: rodzice uczennicy