Maja z I miejscem w harcerskim Konkursie Recytatorskim w Sandomierzu

W poniedziałek, 25 marca 2024 r. 32 uczniów z powiatu sandomierskiego z kl.1-4 recytowało wiersze z repertuaru Doroty Gellner w Konkursie Recytatorskim Poezji Dziecięcej w Sandomierzu. Organizatorem wydarzenia był Hufiec ZHP im. Ziemi Sandomierskiej w Sandomierzu. Ze szkoły w Kleczanowie wystąpili: Julia Forc z kl. 2 (op. Anna Tyban), Antoni Cichoń z kl.3 (op. Justyna Niezgoda) i Maja Kowalczyk z kl. 4 (op. Damian Jędrycha). Nasza czwartoklasistka wyrecytowała w swojej kategorii wiekowej I miejsce, otrzymując dyplom i nagrody rzeczowe. Gratulujemy dzieciom występów. Mai zaś życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu talentu krasomówczego. Podziękowania dla rodziców za dowóz dzieci na konkurs.

(DJ)

Foto: p. Kowalczyk, p. Cichoń, p. Forc, DJ