Apel-niespodzianka z okazji Święta Kobiet

W dniu 8 marca 2024 r. z okazji Dnia Kobiet chłopcy z kl. 7-8 pod opieką wychowawcy p. D. Jędrychy przygotowali niespodziankę dla wszystkich uczennic i pań pracujących w naszej szkole. Podczas krótkiego apelu opowiedzieli w telegraficznym skrócie historię tego święta na świecie i złożyli życzenia w imieniu męskiej części społeczności szkoły Kleczanowie. Wykazali się też muzycznie, śpiewając piosenki ,,Będziesz moją panią" (przygotowaną pod okiem p. E. Krzemińskiej) i ,,Wielka dama" z repertuaru M. Grechuty i A. Jantar. Na koniec zgromadzeni zaśpiewali dla płci pięknej 100 lat ! Taka niespodzianka przypadła do gustu wszystkim paniom i dziewczynkom w naszej szkole, co potwierdziły gromkie brawa. Dekorację do apelu przygotowała p. J. Niezgoda.

(DJ)

Foto: JN