Imieniny: Celestyny, Iwony

Praca Julii na konkursie plastycznym ,,Zimowy przyjaciel leśnych stworzeń" w Kielcach

Uczennica klasy II Julia Forc wzięła udział w konkursie plastycznym pn. „Zimowy przyjaciel leśnych stworzeń” zorganizowanym przez Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych w Kielcach. Celem przedsięwzięcia było wzbudzenie zamiłowania i szacunku do przyrody, doskonalenie umiejętności rozpoznawania gatunków zwierząt, a także kształtowanie kreatywności oraz wrażliwości artystycznej dzieci. Gratulujemy Julii rozwijania swoich zainteresowań przyrodniczych i plastycznych oraz rodzicom za wsparcie i pomoc w przygotowaniu pracy. Opiekunką była Pani Agnieszka Chmielewska.

(ACh)

Foto: ACh