Imieniny: Kornela, Lizy

I miejsce Mai, Ewy, Kasi i Sebastiana w Gminnym Przeglądzie Kolęd i Piosenek Świątecznych

W niedzielne popołudnie, 4 lutego 2024 r. w Samorządowym Centrum Kultury w Obrazowie odbyła się II edycja Gminnego Przeglądu Kolęd i Piosenek Świątecznych „Zatrzymać tę chwilę”. W 5 kategoriach wokalne talenty prezentowały dzieci z obrazowskich szkół, a każdy uczestnik otrzymał nagrodę rzeczową. Ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie wystąpili uczniowie przygotowani przez p. Ewę Krzemińską; w kategorii zespoły I-III: Alicja Winiarska, Oliwia Wieczorek, Oliwia Zimnicka, Maria Cieśla, Ewa Romanowska, Zofia Mroczkowska i Julia Forc, w kategorii zespoły IV-VIII:  Maja Kowalczyk, Ewa Cieśla, Sebastian Juda i Katarzyna Roda, w kategorii soliści I-III: Alicja Winiarska i Oliwia Wieczorek, w kategorii IV-VIII: Maja Kowalczyk i Katarzyna Roda, w kategorii rodzinnej - rodzeństwo Forców: Julia, Amelia i Gabriel.  Finalnie I miejsce w  kategorii zespoły IV-VIII, „Rubinowy dzwonek” i dyplom przypadły wykonawcom z naszej szkoły :) Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu i opiekuna kleczanowskich talentów, a przede wszystkim dla zwycięzców: Mai, Ewy, Kasi i Sebastiana.

(DJ)

Foto: archiwum UG Obrazów, EK, p. Forc, AT, DJ