Pomagamy zwierzakom z sandomierskiego przytuliska

W drugiej połowie stycznia br. zakończyliśmy zbiórkę darów dla psiaków z „Przytuliska na Wiśniowej”. Podczas akcji udało się zebrać m.in. suchą karmę, puszki z karmą mokrą, „psie smaczki”, ręczniki papierowe, koc oraz kołdry. Wszystkie artykuły przekazane zostały do schroniska w Sandomierzu w sobotę, 03.02.2024 r. przez koordynatora akcji p. Agnieszkę Ochmańską. Wolontariusze i pracownicy z przytuliska w imieniu piesków bardzo dziękują.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom i nauczycielom za bezinteresowną pomoc na rzecz bezdomnych zwierząt.  Dzięki Wam ,,Przytulni z Wiśniowej" łatwiej przetrwają zimę.

(AO)

Foto: JN, AO