Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Międzynarodowy Dzień Lego w naszej szkole

Data 28 stycznia została wybrana na Międzynarodowy Dzień LEGO. Święto powstało na cześć złożenia patentu na klocki LEGO w 1958 roku. Jak świętować ten dzień? Można obejrzeć filmy z bohaterami LEGO lub ciekawiej, dołączyć do wspólnej zabawy klockami! Naszych uczniów nie trzeba zbytnio zachęcać do tego - uczcili to święto z wielkim zaangażowaniem. W poniedziałek, 29 stycznia 2024 r. część dolnego korytarza w szkole zamieniła się w twórcze miejsce, gdzie dzieci ćwiczyły kreatywność, wyobraźnię przestrzenną, sprawność manualną, wytrwałość i koncentrację z pomocą tych kolorowych, popularnych klocków. Efekty pracy prezentujemy w galerii. O udane obchody Dnia LEGO w szkole w Kleczanowie zadbały panie Justyna N. i Agnieszka Ch.

(DJ)

Foto: JN, AO, KC