Zapachniało piernikami w całej szkole...

6 grudnia 2023 r. wprowadził nas na dobre w atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, ale to nie tylko za sprawą grasującego Mikołaja po szkole, ale też dzięki warsztatom piernikowym, o których można już powiedzieć, że stały się tradycją Szkoły Podstawowej w Kleczanowie. Jak co roku wszystkie klasy usiadły do wspólnego stołu i dekorowały pierniki, a w tle przygrywała im świąteczna muzyka. Z owocnej pracy powstały piękne ciastka. Część z nich słodko została skonsumowana na miejscu przez łasuchów, a reszta znajdzie miejsce na świątecznych kiermaszach, które są zaplanowane na nadchodzące dni.

(AM)

Foto: DJ, JN, AM, MW, AT