Wycieczka mikołajkowa kl. 4-8 do Kielc

Dnia 4 XII 2023 r. klasy IV-VIII wybrały się na wycieczkę mikołajkową do Kielc. W planie wyjazdu była wizyta w kinie, zabawa w Arena Laser Space i posiłek w Mc Donaldzie. Opiekunami wycieczki byli wychowawcy: p. A. Małkiewicz, p. A. Chmielewska i p. D. Jędrycha oraz nauczycielka p. M. Warzocha. Poniżej dołączamy sprawozdanie ucznia z wycieczki:
,,Z okazji mikołajek starsze klasy wybrały się na wycieczkę do Kielc. Podróż autokarem była zaplanowana na godzinę 7:00 z parkingu obok szkoły, lecz z uwagi na złe warunki pogodowe miejsce wyjazdu zostało przełożone na plac przy kościele parafialnym w Kleczanowie. W końcu wyruszyliśmy w drogę. Pierwszym punktem naszej wycieczki było kino Helios w kieleckiej Galerii ,,Echo", gdzie obejrzeliśmy film, pt. ,,Jak zostać Św. Mikołajem 3". Świąteczny seans był świetnym początkiem wycieczki. Nie zauważyłem nikogo, kto byłby niezadowolony z tej ekranizacji. Następnym miejscem, do którego poszliśmy, była Arena Laser Space, gdzie mogliśmy spróbować walki na lasery, gogli VR i labiryntu. Po krótkim spacerze dotarliśmy do McDonalda, gdzie każdy z nas zamówił swoje ulubione zestawy. Niestety to był koniec wyjazdu i wyruszyliśmy w drogę powrotną do Kleczanowa. Na przykościelnym placu byliśmy ok. 15:00. Tegoroczną niespodziankę mikołajkową oceniam bardzo pozytywnie. Było dużo śmiechu i miło spędziliśmy czas. To była naprawdę udana wycieczka."
                                                                                                           M. Jackowski z  kl. VII

Foto: DJ, ACh, AM, MW