Wzięli udział w webinarium, pt. ,,Prywatność w sieci"

W środę, 29 listopada 2023 r.  uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie wzięli udział w webinarium, pt. ,,Prywatność w sieci" w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej #FakeNoMore  skierowanej do dzieci i młodzieży. Spotkanie poprowadził Andrzej Rylski, ekspert NASK - Państwowego Instytutu Badawczego. Przedsięwzięcie zostało współorganizowane przez Centrum Edukacji Medialnej w Kielcach. Podczas wykładu online, prowadzonego ,,na żywo", słuchacze dowiedzieli się między innymi jak bezpiecznie korzystać z publicznie dostępnych sieci wi- fi oraz w jaki sposób można chronić swoje dane w internecie.

(JN)

Foto: DJ