Imieniny: Brunony, Sławomira

Nasza drużyna zajęła 2. miejsce w konkursie ,,Bezpieczeństwo na Piątkę"w Sandomierzu

W czwartek, 16 listopada 2023 r.  w Komendzie Powiatowej w Sandomierzu odbył się konkurs dla szkół podstawowych z powiatu sandomierskiego, pt. ,,Bezpieczeństwo na Piątkę". Szkoły reprezentowały trzyosobowe zespoły z klas piątych, które wykazały się niezwykłą wiedzą i zaangażowaniem w teście wiedzy i udzielaniu pierwszej pomocy. Miło nam poinformować, że drużyna ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie, w składzie: Oliwia Głodowska, Bartłomiej Kot i Kacper Kominek, uplasowała się na 2 miejscu. Wszyscy uczniowie, którzy zdobyli wysokie pozycje, otrzymali cenne nagrody ufundowane przez sponsorów. Gratulujemy naszej zdolnej ekipie i opiekunowi p. Ewie Krzemińskiej. Po udanym konkursie wszyscy wybrali się na pizzę, która była nagrodą od nauczyciela dla dzieci za ich trud włożony w pracę do konkursu.

(EK)

Foto: EK, DJ, archiwum Komendy Policji w Sandomierzu