Do dwóch razy sztuka ? Klasy 7-8 na spektaklu ,,Zemsta" w Tarnobrzegu

W czwartek, 16 listopada 2023 r. uczniowie kl. 7-8 mieli okazję obejrzeć przedstawienie teatralne ,,Zemsta" Aleksandra Fredry. Spektakl zobaczyli w Tarnobrzeskim Domu Kultury wraz z wychowawcą p. D. Jędrychą i nauczycielką p. A. Chmielewską. Tydzień wcześniej spektakl został odwołany, kiedy byli na wycieczce w Stalowej Woli. Organizatorzy w ramach przeprosin za niepowiadomienie szkoły o tej sytuacji - zwrócili uczestnikom koszty przejazdu i zaprosili ich na bezpłatny udział w przedstawieniu w Tarnobrzegu. I w końcu udało się obejrzeć najsłynniejszą komedię Aleksandra Fredry, napisaną mistrzowskim wierszem i ze świetnie zarysowanymi postaciami. Uczniowie po teatralnym seansie podzielili się swoimi wrażeniami w recenzjach spektaklu, które napisali po powrocie do szkoły.

(DJ)

Foto: DJ