III miejsce Kuby w patriotycznym turnieju tenisa stołowego w Sandomierzu

W sobotę, 11.11.2023 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Patkowskiego Klub Tenisa Stołowego ,,Sandomierz" wraz z sandomierskim MOSiR-em zorganizowali „XIV Turniej z okazji 105. rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczpospolitej Polski w Tenisie Stołowym im. Franciszka Makowskiego". W turnieju w Sandomierzu, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, wzięli udział zawodnicy m.in z: Tarnobrzega, Mielca, Stalowej Woli, Niska czy Sandomierza. Miło nam poinformować, że III miejsce - w kategorii dzieci do 15 lat - zajął nasz uczeń z klasy 6. Jakub Mańka. Gratulujemy ! Wyróżnieni zawodnicy otrzymali upominki rzeczowe oraz puchary.

(DJ)

Foto: rodzice ucznia, DJ