Imieniny: Brunony, Sławomira

Apel #SzkołaDoHymnu / złożenie kwiatów i zapalenie zniczy w Miejscach Pamięci Narodowej

Już po raz kolejny, odpowiadając na apel Ministerstwa Edukacji Narodowej, nasza szkolna społeczność włączyła się w akcję „Szkoła do hymnu”. W piątek, 10 listopada o godz. 11.11, przed Narodowym Świętem Niepodległości, odśpiewaliśmy cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”. Na maszt została wciągnięta biało-czerwona flaga. Po apelu delegacje nauczycieli, uczniów, rodziców i gości obecnych na uroczystości udały się w kleczanowskie Miejsca Pamięci Narodowej, by złożyć kwiaty i zapalić znicze. Tym samym w symboliczny sposób uczciliśmy 105. rocznicę odzyskania niepodległości.

(DJ)

Foto: DJ, JN, JK, AM