Szkolne obchody Święta Niepodległości

W piątek, 10 listopada 2023 r. w naszej szkole świętowaliśmy 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Dzieci i młodzież wystąpili w inscenizacji słowno-muzycznej pod hasłem ,,Wolność-kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem". Młodzi artyści zaśpiewali piosenkę z repertuaru zespołu ,,Chłopcy z Placu Broni" pod tym samym tytułem, a Katarzyna Roda pięknie zaśpiewała pieśń ,,Rozkwitały pąki białych róż", wprowadzając wszystkich w atmosferę czasów, do których nikt z obecnych na pewno nie chciałby się wrócić. Dziękujemy wszystkim za wspólne obchody święta patriotycznego. Dziękujemy dzieciom za piękny występ, a nauczycielom: Ewie Krzemińskiej, Marcie Warzocha i Annie Tyban za ich przygotowanie i dekorację. Brawa dla młodych artystów!

(EK)

Foto: JN, DJ