Prelekcja z pielęgniarką w kl. 5-8

W poniedziałek, 23 października 2023 r. uczniowie klas 5-8 wzięli udział w pogadankach ze szkolną pielęgniarką p. Anetą Marmajewską. W tygodniu poprzedzającym spotkanie przygotowali pytania do naszego gościa, które anonimowo wrzucali do specjalnej skrzynki. Zebrał i opracował je p. Damian. Następnie dziewczęta i chłopcy - podzieleni na grupy- mogli uzyskać odpowiedzi na wiele pytań i porozmawiać o zdrowiu, odżywianiu, higienie osobistej w okresie dojrzewania czy problemach nastolatków. Pani Aneta z wyrozumiałością dzieliła się wiedzą na tak ważne zagadnienia dotyczące młodych ludzi. Dziękujemy za pouczające spotkanie.

(DJ)

Foto: DJ