Srebro i brąz naszych uczniów w Powiatowym Turnieju Badmintona

W piątek, 20.10.2023 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie uczestniczyli w Powiatowym Turnieju Badmintona. Tym razem gospodarzem była Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Niedźwicach w gminie Koprzywnica. O dyplomy i statuetki powalczyli dziewczyny i chłopcy. Z naszej szkoły byli to wychowankowie trenera p. Zygmunta Ziomka: Maja Wróbel, Kasia Terlecka, Kinga Kula, Karolina Czech, Kacper Adamczyk, Mateusz Chorab, Kacper Kominek i Kuba Pietruszka. Z przyjemnością informujemy, że brązową medalistką została Karolina Czech z kl. VIII, a srebro wywalczył Kacper Adamczyk z kl. VIII. Gratulujemy sportowej postawy naszym zawodnikom i trenerowi ! :) Serdecznie dziękujemy p. Kominek i p. Kuli za zapewnienie transportu uczniom na turniej.

(ZZ)

Foto: ZZ