,,Zielono nam" - Lekcje pod chmurką w ZIELONEJ KLASIE

Pogoda sprzyja, może warto opuścić na chwilę mury szkoły i zamiast tradycyjnej lekcji w sali zorganizować zajęcia na świeżym powietrzu? Nasza rozwijająca się ZIELONA KLASA jest już wykorzystywana. Dlatego też w ostatnim tygodniu nauki pani Agnieszka Chmielewska zaprosiła uczniów klasy IV i V na wspólne czytanie National Geographic na świeżym powietrzu. Podczas lekcji pod chmurką uczniowie są bardziej zaangażowani w przebieg zajęć, chociaż z poziomem koncentracji i skupienia bywa różnie, ze względu na liczne bodźce dochodzące zewsząd. W przyszłości będziemy nad tym pracować. Mamy też wiele pomysłów na upiększenie tego miejsca.

(ACh)

Foto: ACh