Prosimy o głosy w konkursie na naszą Szkolną Ławkę Przyjaciółek

Nasza szkoła przystąpiła do edukacyjnego konkursu SZKOLNA ŁAWKA PRZYJACIÓŁEK. Żeby dostać się do kolejnego etapu konkursu, potrzebujemy Waszego wsparcia w formie głosowania na stronie internetowej. Żeby tego dokonać klikamy w poniższy link:

Odszukujemy prace z naszej szkoły, czyli nr 243 lub 353 i za pośrednictwem przycisku „Oddaj głos” - znajdującego się pod oknem z daną Pracą - oddajemy głos. (Do wybranych osób może zostać wysłana prośba o potwierdzenie oddania głosu poprzez aktywację linku przesłanego celem potwierdzenia głosowania na indywidualny adres e-mail, podany podczas głosowania. Głosy niepotwierdzone przez głosujących będą nieważne). Głosowanie na Prace Konkursowe trwa od 17 maja do 31 maja 2023 r. Jedna osoba może oddać wyłącznie 1 głos w ciągu 24 godzin na jedną Pracę Konkursową. Z góry serdecznie dziękujemy!!!

Uczniowie PSP w Kleczanowie wraz z opiekunami