Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

Projekt z historii na reklamę naszego muzeum zakończony

Uczniowie klas 4-7 ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie wzięli udział w projekcie na wykonanie reklamy muzeum poświęconego Batalionom Chłopskim i czasom wojny oraz kulturze wsi polskiej. Na lekcjach historii i j. polskiego w izbie regionalnej zapoznali się z historią tego miejsca i zgromadzonymi eksponatami. Efektem końcowym projektu przygotowanego przez p. Damiana były foldery reklamowe, zachęcające do odwiedzenia szkolnego muzeum. Powstały ciekawe prace, często wzbogacone o własnoręcznie wykonane zdjęcia przez uczniów. Niektórzy zrobili interesujące, nieszablonowe prezentacje multimedialne. Te najwyżej ocenione niebawem znajdą się na stronie internetowej szkoły w zakładce o naszym muzeum.

(DJ)

Foto: DJ