Wycieczka do Kielc kl. 4-7

We wtorek, 27 września 2022 r. klasy 4-7 ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie pojechali na wycieczkę do Kielc z okazji Dnia Chłopaka. Uczniom towarzyszyli wychowawcy: p. D. Jędrycha, p. A. Chmielewska i p. A. Małkiewicz oraz kilkoro dzieci z klas młodszych. Najpierw wszyscy udali się do ,,Galerii Echo", gdzie w kinie ,,Helios" obejrzeli film przygodowy ,,Za duży na bajki". To polska historia na miarę ,,Mikołajka" - mądra, wzruszająca i zabawna z rewelacyjnymi aktorami. Wraz z biletem każdy otrzymał mały zestaw kinomaniaka, czyli popcorn i napój. W samo południe spacerem wycieczkowicze dotarli do budynku, gdzie mieściły się kolejne atrakcje. Podzieleni na grupy odwiedzili papugarnię, w której można było karmić z ręki ptaki i podziwiać blisko 70 kolorowych okazów. Mocnych wrażeń dostarczyło wszystkim miejsce zwane ,,Laser space". Paintball, strzelnica i labirynt laserowy oraz gry VR okazały się się świetną zabawą dla dzieci. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Mc Donaldzie, gdzie można było zregenerować siły po emocjonującym dniu. W popołudniowych godzinach wszyscy dotarli do Kleczanowa, skąd rodzice odebrali swoje pociechy.

(DJ)

Foto: DJ, ACh, AM