Nasi uczniowie nagrodzeni na finale konkursu ekologicznego w Baćkowicach

19 września 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie programu edukacyjnego pn. „Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady – XV edycja”. Delegacja z opiekunem p. Agnieszką Chmielewską ze Szkoły Podstawowej w Kleczanowie udała się do Baćkowic i odebrała nagrody. Miło nam poinformować, że w konkursie plastycznym Kacper Kominek zajął I miejsce, Amelka Bilska - II miejsce. W konkursie na EKO-zakładkę Kacper Adamczyk zdobył I miejsce, Zuzanna Modras - II miejsce.  Za konkurs na zbiórkę baterii wyróżniono Oliwię Małkiewicz. Nasza szkoła za udział w konkursie otrzymała laminarkę. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i opiekunowi :)

(ACh)

Foto: ACh