O bezpieczeństwie w ruchu drogowym i nie tylko... na spotkaniu z policjantami

W czwartek, 22 września 2022 r. na spotkanie z uczniami do kleczanowskiej szkoły przyjechali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu. St. sierżant Michał Dziorek i mł. asp. Paweł Cieśla w rozmowie z dziećmi i młodzieżą poruszyli ważne zagadnienia dotyczące m. in.  bezpieczeństwa w ruchu drogowym, karalności nieletnich, hejtowania w internecie. Zwrócili uwagę na szereg zmian w przepisach ruchu drogowego, które od jakiegoś czasu obowiązują w polskim prawie. Pod koniec spotkania chętnie udzielali odpowiedzi na pytania uczniów. Dziękujemy Panom policjantom za wizytę w szkole i pouczającą pogadankę.

(DJ)

Foto: DJ, JN